Backup danych

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania  polskiego producenta.

 

XOPERO SOFTWARE

Jesteśmy jednym z największych producentów rozwiązań backupowych w Europie, dostarczającym profesjonalne narzędzia do kompleksowego zabezpieczenia firmowych danych.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązanie do backupu lokalnego, backupu do chmury, appliance backup, backup hybrydowy oraz disaster recovery i business continuity. Nasze produkty umożliwiają m.in. backup i przywracanie plików, folderów, stacji roboczych (endpointów), baz danych, skrzynek pocztowych, serwerów, lokalizacji sieciowych oraz środowisk wirtualnych.

Wśród naszych klientów znajdują się firmy z segmentu MSP, administracja publiczna, finanse i bankowość, edukacja, medycyna, telekomunikacja oraz IT.

Korzyści:

znajomość potrzeb rynku: Xopero to polski producent, który tworzy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb polskich przedsiębiorców,

bezpieczeństwo danych: Xopero spełnia wszystkie zapisy polskiego prawa oraz restrykcyjne wymogi GIODO w kwestii zabezpieczania danych osobowych i danych wrażliwych.

kompleksowość: Twoje dane są zawsze bezpieczne niezależnie od tego, gdzie są przechowywane. Z Xopero zabezpieczysz endpointy, smartphony, serwery, skrzynki pocztwe, bazy danych, maszyny wirtualne oraz wiele więcej.

centralnie zarządzalny backup: Management Center umożliwia zdalną kontrolę nad procesami backupu w całej firmie. Aplikacja pozwala na zdalne zarządzanie serwerami i komputerami. Teraz całe środowisko backupu można konfigurować za pomocą tylko jednego narzędzia.

DR i business continuity: ponieważ na co dzień pracujemy na aplikacjach i specjalistycznych programach, same odzyskanie danych już nie wystarcza. Dlatego Xopero idzie o krok dalej. Umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego, a w przypadku awarii natychmiastowe przywrócenie firmy do stanu online.

polski support: wszystkie etapy wsparcia są realizowane w Polsce. Klienci zawsze kontaktują się z osobami, które od począt­ku uczestniczyły w tworzeniu oprogra­mowania Xopero. W praktyce oznacza to, że zawsze mogą liczyć na wsparcie prawdziwych specjali­stów.

Produkty

Xopero QNAP Appliance

Twój backup appliance – business continuity z Xopero i QNAP

Najlepsze rozwiązanie klasy biznes dostępne dla MŚP, stworzone z myślą  o użytkownikach serwerów QNAP NAS.    

QNAP to niezawodny storage, który umożliwia bezpieczne przechowywanie danych. Wraz z Xopero staje się profesjonalnym backup appliance, dzięki któremu zabezpieczysz wszystkie biznesowe dane. Jeśli dojdzie do awarii odtworzysz całe środowisko IT, w zaledwie kilka minut.

Xopero Backup & Restore

Prywatna chmura backupu, Twoja infrastruktura IT

Backup stworzony z myślą o Twoim biznesie. Zastąp dotychczasowy backup nowoczesnym i zaawansowanym rozwiązaniem do zabezpieczania danych.

Utrata danych oznacza dla biznesu przestój i straty finansowe. Xopero Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie softwarowe do backupu i odzyskiwania danych, które instalujesz na swojej infrastrukturze IT. Dane więc nie opuszczają siedziby firmy.

Decydując się na Xopero nie ponosisz, dodatkowych kosztów, ponieważ wszystkie potrzebne komponenty już masz.

Xopero Cloud

Backup do chmury dla wymagającego biznesu

Zaawansowany backup w chmurze dla komputerów, serwerów i środowisk wirtualnych, z nielimitowanym zabezpieczeniem urządzeń oraz elastycznym storagem.

Uniknij wysokich kosztów niedostosowanego wdrożenia, czy utraty danych. Sprawdź rozwiązanie do backup w chmurze nowej generacji, które łączy w sobie bezpieczeństwo klasy enterprise z szybkim odzyskiwaniem danych. Zamiast zastanawiać się, czy Twój biznes jest dobrze chroniony, wybierz sprawdzone i kompleksowe rozwiązanie, które nawet w przypadku dużej awarii w kilka minut przywróci Twoją firmę online.


Xopero Cloud Personal

Backup i platforma sync & share

Xopero Cloud Personal to nowoczesny system do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Niezależnie od tego, czy  prowadzisz małą firmę lub chcesz zbackupować zdjęcia i filmy z wakacji, nasze rozwiązanie zabezpiecza wszystkie cenne dane z komputerów oraz urządzeń mobilnych.

Intuicyjny interfejs, prosty konfigurator kopii zapasowych oraz dedykowany folder dla Aktówki (bezpieczna synchronizacja danych) sprawiają, że każdy w szybki i łatwy sposób może zadbać o bezpieczeństwo danych.